سؤالات متداول

سؤالات متداول

آیا سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

آقای خودرو کیه؟

آقای خودرو اسم مجموعه ماست، اولین مرکز مشاوره تخصصی خرید و سرمایه گذاری خودرو در کشور

مشاوره هاتون به چه صورته؟

مشاوره های ما هم به صورت حضوری و هم به خاطر شرایط و راحتی شما به صورت تلفنی هم انجام میشه

( شماره دفتر جهت هماهنگی در قسمت ارتباط با ما )

شما خودتون هم ماشین برای فروش دارین؟

وجه تمایز ما نسبت به خیلی افراد یا مراکزی که مشاوره دارن اینه که هیچ گونه ماشینی برای فروش نداشته و اصولا کار ما هم ،نمایشگاه ، بنگاه، لیزینگ و… نیست و مشاوره کاملا بی طرف انجام میشه.

چرا باید مشاوره بگیریم؟

به علت بالا رفتن قیمت خودرو ها در چند سال گذشته کوچک ترین اشتباه و نا آگاهی در کارشناسی ،نکات حقوقی و اقدام به خرید ی فروش خودرو برای شما ضرر سنگینی رو به وجود میاره ، یک مشاوره ما با یک هزینه بسیار منطقی میتونه جلوی میلیون ها تومن ضرر رو بگیره.

چطور میتونم وارد شغل شما بشم و همکارشیم؟

گام اول با تهیه دوره های آموزشیه بسته کارشناسی ما و آشنایی با کار در گام بعد و تمایل به همکاری قوی تر آموزش کامل و اعطای نمایندگی از طرف ما به شما. در صورت هرگونه سؤال یا توضیح می‌توانید با دفتر تماس بگیرین.

چرا باید مشاوره بگیریم؟

به علت بالا رفتن قیمت خودر‌و ها در چند سال گذشته کوچک ترین اشتباه و نا آگاهی در انتخاب خودرو ، نکات فنی خودرو ، مسائل مربوط به رنگ و بدنه و مسائل حقوقی میتونه هم میلیون ها تومان به شما ضرر بزنه هم کلی وقت و اعصاب رو شما براش مشکل به وجود بیاره پس گرفتن یک مشاوره قبل از خرید به راحتی سرمایه و وقت و اعصاب شما رو ایمن میکنه ! این سه مورد مهم ترین عوامل زندگی هستن ساده ازشون نگذر!

هزینه مشاوره هاتون چقدره؟

لطفا یک زنگ به دفترمون بزن کامل بهت توضیح‌میدن بر مبنای بودجه شما حتی شاید نیازی به مشاوره‌ هم نباشه و جواب سوالت رو همونجا بگیری! اما این‌رو بهت بگم اصلا مبلغ بالایی نیست با توجه به چیزی که دریافت میکنی و وقتی که به صورت خصوصی برات گذاشته میشه از همین مبلغ مناسبی که هزینه میکنی قطعا موارد بیشتری دریافت میکنی!

تو مشاوره هاتون چی میگین و زمانش چقدره؟

از پیشنهاد تمامی خودرو ها با بودجه شما تا نکات مهم فنی خرید خودرو ، نکات خرید کارشناسی رنگ و بدنه ، مسائل حقوقی معاملات و موارد مهم تعویض پلاک و دفترخانه تا تحلیل بازار خرید یا فروش هر خودرو به انتخاب شما و نکات نگهداری و وضعیت خدمات پس از فروش و همچنین پاسخ به تمامی سوالات شما -زمان مشاوره ما از ۳۰ الی ۴۵ دقیقه هست بستگی به میزان سوالات و وضعیت مشاوره شما.

×